top of page
  • Writer's picturewww.peb.lt

Vyrų maldos pusryčiai

Šeštadienį (gegužės 11 d.) vyrai susirinko į maldos pusryčius. Pastorius Ramūnas pasidalino mintimis iš 27 psalmės apie didžiausią širdies troškimą. Dievo žmonėms didžiausias troškimas - pasilikti Dievo akivaizdoje.


Vieno dalyko prašau, Viešpatie, ir to vieno trokštu – gyventi Viešpaties namuose per visas savo gyvenimo dienas, stebėti Viešpaties grožį ir lankyti Jo šventyklą.

Psalmių knyga 27,4


Nuostabu, kad Dievas šį Senojo Testamento tikinčiojo troškimą išpildė su kaupu per savo Sūnų Jėzų Kristų. Dabar kiekvienas, kuris patikėjo į Jėzų tampa Šventosios Dvasios šventykla ir Dievas apsigyvena to asmens širdyje.


Mes, krikščionys, esame atsakingi puoselėti tikėjimą, ugdyti savo charakterį ir puoselėti savyje tinkamus siekius ir troškimus.


Audrius pravedė bendrą maldą primindamas Kalno pamokslo mintį, kad jei tavo akis sveika, visas tavo kūnas bus šviesus. Meldėme, kad Dievas gydytų mūsų akis ir širdis.


Esame dėkingi Egidijui už pagalbą ruošiant maistą. Gaila, kad jam reikėjo išskubėti net nepasidžiaugus bendrais pusryčiais ir bendryste.Comments


bottom of page