top of page
  • Writer's picturewww.peb.lt

Apsilankymas Virdžinijoje

Pastorius Ramūnas Jukna


Virdžinija. Dar viena stotelė mūsų kelionėje į JAV.


Atvykę čia sutikome bičiulius, su kuriais draugaujame jau ne vienerius metus. Tai puikūs žmonės, tikri krikščionys, kurie myli Viešpatį ir su džiaugsmu trokšta tarnauti kitiems.


Man visuomet nuostabu, kaip jie uoliai siekia atvykti į Panevėžį, kad galėtų patarnauti mūsų miesto žmonėms bei visuomenės atstumtiesiems. Jų buvimas draugėj visuomet yra tikras padrąsinimas ir įkvėpimas toliau tęsti tarnystę.Šįkart mes aplankėme juos Virginia Beach mieste. Mus sutiko ir viso buvimo metu globojo pastorius Brent Hobbs. Sekmadienį turėjome galimybę apsilankyti bažnyčioje. Danielius kartu su kitais sudalyvavo šlovinime, pagiedojome ir lietuviškai. Man teko garbė pasakyti pamokslą broliams ir sesėms amerikiečiams (buvo nemenkas išmėginimas ir labai kantrūs bei atlaidūs klausytojai).


Čia sutikome beveik visus mūsų draugus, kurie buvo atvykę į mūsų miestą bei bažnyčią. Patikėkite manimi, koks tai džiaugsmas! Tikrasis Dievo darbas yra krikščioniškos draugystės ryšiai bei santykiai, kurių dėka galime nuveikti gražių dalykų dėl Viešpaties.


Esame dėkingi visiems, kuriuos sutikome, o kartu apgailestaujame, kad negalėjome pamatyti ir aplankyti visų kitų.

Dabar mūsų žvilgsnis jau nukreiptas į horizontą ir savo draugų laukiame Lietuvoje.תגובות


bottom of page